تالار عقیق
چند لحظه ...

نکاتی که باید پیش از انتخاب تشریفات باغ تالار بدانید

شب عروسی، یکی از به یاد ماندنی ترین شب های هر کسی میتواند باشد. حال اگر نگاهی دقیق به این شب داشته باشیم باید بدانیم که تشریفات اصلی آن، به خصوص اگر در باغ تالار باشد، تشریفات در باغ تالار موضوعی اساسی برای خاطره انگیز ساختن این شب است.

عروس و داماد پیش از هر چیز باید به این نکته توجه داشته باشند که جشن خود را در چه مکانی میخواهند برگزار کنند. سالنی بزرگ در یک تالار مجلل یا در باغ و فضای سبزی زیبا(باغ تالار). اگر باغ تالار انتخاب شما باشد باید بدانید رعایت کردن و دانستن تشریفات باغ تالار مهم ترین نکته ای خواهد بود که میتواند به داشتن یک شب رویایی به شما و همسرتان کمک کند.

در اینجا به برخی نکات مهم در خصوص تشریفات در باغ تالار ها میپردازیم.

 برنامه ریزی

شاید در نگاه اول این امر را مختص به قبل از شروع مراسم بدانید و درست هم فکر میکنید؛ این موضوع مربوط به پیش از برگزاری جشن است و باید کاملا با آن آشنا باشید‌. زیرا یک جشن عروسی خوب و با شکوه فقط با یک برنامه ریزی دقیق میسر است.

باید قبل از انتخاب ویژگی هایی که مایل به انتخاب آنها برای مراسمتان هستید بدانید، برنامه هایی که در یک باغ تالار قابل انجام و اجرایی است کدام ها هستند. باید برای سرگرمی های جشنتان انتخاب های مناسب و برنامه ریزی کاربردی داشته باشید.

مدیریت

اگر علاقه دارید جشنتان در باغ تالار برگزار و تبدیل به بهترین شب عمرتان شود باید سعی کنید بهترین تیم مدیریت را برای جشنتان انتخاب کنید. زیرا مدیریت یک باغ تالار و تمام عوامل اجرایی بسیار کار حساس و پر زحمتی است که شاید هر کسی از پس این مسئولیت به خوبی برنیاید. در برنامه ریزی پیش از برگزاری جشن باغ تالاری را انتخاب کنید که از مدیریت آن مجموعه به خوبی اطمینان حاصل کرده باشید.

باغ تالار عقیق یکی از بهترین مجموعه هایی است که با مدیریتی با سابقه و درخشان قطعا شبی فوق العاده را برای شما همسرتان برای برگزاری جشن رقم خواهد زد.

پارکینگ

یکی از موضوعات بسیار مهمی که متاسفانه به اندازه زوج ها به آن اهمیت نمیدهند بحث انتخاب باغ تالاری با داشتن جایگاه پارکینگی مناسب است. یکی از بد ترین اتفاق ها و دردسر سازترین مسائل در حین برگزاری هر جشنی میتواند پارک کردن خودروی میهمانان باشد. اگر باغ تالار مد نظرتان این ویژگی را ندارد مطمئنا باید کلی دردسر برای پارک ماشین میهمان هایتان داشته باشید. پس در برنامه ریزی ها حتما به این موضوع توجه کنید.

برنامه های سرگرمی

هر جشنی باید برنامه هایی برای سرگرم کردن میهمانان داشته باشد. چون برگزاری مراسم های متفاوت درون جشن خیلی به دارازا نمی رود و میهمانان طولی نخواهد کشید که احساس یکنواختی میکنند. باید متناسب با بودجه و شرایط باغ تالار انتخابی، برنامه هایی را اعم از تیم حرکات موزون، آتش بازی، استند آپ کمدین، تیم نوازندگی و … تدارک دید. یکی از فواید این کار وقتی است که به عوامل اجرایی جشن حتی خود عروس و داماد میدهد که بتوانند به مسائل مهم تر جشن رسیدگی و از اجرای درست همه برنامه ها اطمینان حاصل کنند.

اگر با این حال از میان انواع سرگرمی های موجود نمیدانید که کدامین میتواند برای جشن عروسی شما مناسب باشد میتوانید با مشاوره از مدیریت با تجربه باغ تالار عقیق انتخاب هایی هوشمندانه و درست داشته باشید.

کیک و سفره عقد

یکی دیگر از نکات مهمی که باید در انتخاب باغ تالار توجه زیادی به آن داشته باشید، معرفی یک قنادی حرفه ای از طرف مدیریت آنجا به شماست. زیرا کیک یکی از اصلی ترین بخش های یک سفره عقد خوب به شما میرود به همین دلیل معمولا توصیه میشود

که یک قناد خوب در تالار انتخابیتان داشته باشید تا هم نحوه خدمات رسانی سریع تر باشد هم در چیدمان سفره عقد به شما و همسرتان کمک کند.

چیدمان سفره عقد در باغ تالارها اندکی با سالن تالارهای معمول متفاوت است؛ زیرا این چیدمان در فضای باز شکل میگیرد و پس نحوه چیدن دکوراسیون برای سفره عقد در باغ تالارها از اهمیت خاصی برخوردار است.

شام و دسرها

در مقالات گذشته همچون 10 نکته برای برگزاری عروسی در تالارها، به این موضوع کاملا پرداخته شد و همچنین یادآور شدیم که همیشه و هم جا کمیت غذاها و دسرها از اهمیت بالایی برخوردار نیست و باید این موضوع را به خاطر داشت که بیشترین چیزی که در ذهن میهمانان شما در آینده نقش خواهد بست کیفیت غذای جشن شماست و همچنین در کل کیفیت برگزاری مراسم شماست.

یکی از توصیه هایی که برای زوجین قبل از برگزاری مراسم عروسی میتواند حائز اهمیت باشد، انتخاب سرآشپزی ماهر و زبر دست است که بودن چنین شخصی در تیم عوامل اجرایی جشن میتواند کمک شایانی به برگزاری مراسم به خصوص در موضوع مذکور برساند.

اگر قصد دارید برگزاری مراسم جشن عروسی خود را به باغ تالار زیبای عقیق بسپارید باید توجه داشته باشید که این باغ تالار از بهترین آشپز ها و همچنین با کیفیت ترین غذاها بهره میبرد.

حرف آخر

اگر به دنبال شبی به یادماندنی و خاطره انگیز هستید و جشن بی نقصی را در نظر دارید فراموش نکنید که رعایت کردن نکات مربوط به جشن و تشریفات عروسی را باید به طور کامل مطالعه و همیشه مد نظرتان باشد در موضوعی میتوان موفق بود که همه جوانب آن را تا حد امکان محاسبه و برنامه ریزی کنید.