تالار عقیق
چند لحظه ...

آشنایی با انواع منو و تشریفات در باغ تالار عروسی

در روند برگزاری مراسم عروسی حرف اول را طرز تشریفات و پذیرایی از مهمانان عزیزتان می‌زند که در نهایت بتوانند شبی رؤیایی را در کنار شما سپری کنند؛ اگر قصد ساختن شبی زیبا برای آن‌ها را دارید می‌بایست با انواع منو و تشریفات در باغ تالار عروسی آشنا شوید تا بتوانید متناسب با سلیقه‌ مهمانان و بودجه‌ی خود تصمیم خود را به بهترین شکل ممکن نهایی کنید.

آشنایی با انواع منو و تشریفات در باغ تالار عروسی

همان‌طور که پیش تر اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین معیارها در روند برگزاری مراسم عروسی آشنایی با انواع منو و تشریفات در باغ تالار عروسی می‌باشد؛ از این رو جهت تسهیل در کار شما تصمیم گرفته‌ایم انواع منو و تشریفات باغ تالار احمدآباد مستوفی و دیگر تالار ها را برای شما عزیزان به کامل‌ترین شکل ممکن شرح دهیم؛ با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع منو و تشریفات در باغ تالار عروسی

  1. منو و تشریفات باغ تالار عروسی تک پرس

اولین گزینه‌ای که می‌تواند در روند برگزاری مراسم عروسی به شما از لحاظ مالی کمک شایانی کند، منو و تشریفات باغ تالار عروسی تک پرس می‌باشد؛ این نوع منو به صرفه‌ترین منو در بین منو‌های مختلف می‌باشد اما ممکن است درصد رضایت مهمانان‌ عزیزتان را کاهش دهد.

در این نوع منو و تشریفات عروسی پرسنل باغ تالار احمدآباد مستوفی و دیگر مناطق با ترولی‌های غذای مخصوص بر سر هر میز رفته و در صورت تنوع غذایی از مهمانان برای انتخاب غذای مورد علاقه‌ی خود سوال می‌پرسند و بعد از آن اقدام به پذیرایی می‌کنند و در صورت سرو تنها یک نوع غذا برای تمامی مهمانان‌ها یک نوع غذا را سرو می‌کنند.

این معیارها از چند جهت ممکن است نظر شما را از خود برگردانند که در ادامه برای شما عزیزان این معایب را شرح خواهیم داد، اما به این نکته توجه داشته باشید که از لحاظ اقتصادی گزینه‌ای بهتر است منو تشریفات باغ تالار عروسی تک پرس وجود نخواهد داشت.

اما از معایب این معیار می‌توان به هدر رفتن حجم زیادی از غذاهای مانده اشاره کرد به دلیل اینکه مهمانان شما حق انتخابی برای مشخص کردن حجم غذای خود ندارند و همچنین ممکن است آن غذا باب میل مهمانان عزیز شما نباشد، از این رو ممکن است درصد رضایت مهمانان‌‌تان را کاهش دهد.

  1. منو و تشریفات دیس پرس باغ تالار عروسی

این شیوه منو و تشریفات باغ تالار احمدآباد مستوفی و دیگر مناطق از نظر افزایش رضایت مهمانان شما بیشتر مورد توجه زوجین قرار می‌گیرد، ممکن است این نوع منو و تشریفات برای شما هزینه‌ها زیادتری را در پی داشته باشد اما به شما اطمینان می‌دهیم که تمام معایب منو و تشریفات تک پرس را پوشانده است و رضایت مهمانان شما را افزایش می‌دهد.

منو و تشریفات در باغ تالار عروسی

در این نوع منو و تشریفات تالار عروسی پرسنل باغ تالار با ترولی‌های غذای مخصوص بر سر هر میز رفته و به جای تک پرس، یک پرس کامل از غذاهایی که از طرف شما انتخاب شده است را روی میز قرار می‌دهند و مهمانان شما به مقدار دلخواه از غذای مورد علاقه‌ی خود میل می‌کنند؛ در این روش مهمانان شما می‌توانند از تنوع غذایی شما به طور کامل بهره‌مند شوند و از هر غذا به مقدار دلخواه خود میل کنند.

  1. تشریفات سلف سرویس، بی‌نقص‌ترین منو باغ تالار عروسی

این نوع تشریفات و منو را می‌توان بهترین گزینه برای پذیرایی باشکوه دانست، در این روش مهمانان شما در فضای معین شده اقدام به سرو غذای خود می‌کنند، که این معیار باعث هدر نرفتن غذای شما می‌شود و همچنین مهمانان شما می‌توانند مقدار غذای دلخواه خود را میل کنند.

همچنین فضای گرم و صمیمی هنگام سرو غذا توسط مهمانان می‌تواند مراسم شما را بسیار زیباتر جلوه دهد، با این که این نوع منو تشریفات در باغ تالار برای شما هزینه‌ی بیشتری دارد و بر قیمت باغ تالار شما تأثیر بسزایی می‌گذارد، اما اگر قصد برگزاری مراسمی باشکوه و بی‌نقص را دارید در انتخاب این نوع منو تردید نکنید.

البته این نوع منو و تشریفات در باغ تالار عروسی احمدآباد مستوفی و دیگر مناطق معایب خاصی مانند تجمع زیاد مهمانان و صف ایستادن آن‌ها هنگام سرو غذا دارد که در کنار مزایای این نوع منو این معایب کاملا پوشیده است..

نام:‌
موبایل(اختیاری):‌
پیام شما: